aboutus

Shenzhen Xiangtong Co.,Ltd.

Shenzhen Xiangtong Co.,Ltd. Shenzhen Xiangtong Co.,Ltd. Shenzhen Xiangtong Co.,Ltd. Shenzhen Xiangtong Co.,Ltd.
1 2 3 4
نوع کسب و کار: سازنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: XTCERA
تعداد کارمندان: 1200~2000
سال تاسیس: 2001
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
معرفی

XiangTong در تاریخ 9 آوریل 2001 با یک تجربه 18 ساله در تحقیق و توسعه زیرکونیا و تجهیزات اتومبیل ، که هم اکنون یک شرکت ملی با فناوری پیشرفته است ، تأسیس شد.

XiangTong به یک شرکت با فناوری پیشرفته و تازه متمرکز شده که در زمینه ارتباطات عکس و دندانپزشکی متمرکز شده است. دفاتر آن از جمله SHENZHEN XIANGTONG Co.، LTD. و دونگوان Xiangtong شرکت فناوری فوتوالکتریک ، با بیش از 1200 کارمند.

وابسته به گروه صنایع هواپیمایی هوانوردی چین ، که از 500 شرکت تابعه برخوردار است ، از میان آنها 26 شرکت ذکر شده است و حدود 500 هزار کارگر با رتبه 143 در بین 500 شرکت برتر جهان ، فروش سالانه 60 میلیارد دلار است.

در حال حاضر ، Xiangtong صاحب سه مرکز تولید است: Songshanhu Xinhao ، Dalingshan و مرکز بازاریابی شنژن.

در سال 2017 ، میزان فروش Xiangtong به 430 میلیون نفر رسیده است. این دستگاه آسیاب ایکس 4 محور و دستگاه فرز 5 محور در 5 سال پیاپی در بین سایر دستگاه های حکاکی دندانپزشکی ساخت چین موفق به کسب قهرمان فروش بوده است.

شرکت شنژن XIANGTONG ، محدود. با استفاده از XTCERA به عنوان نام تجاری خود ، زیرکونیا خالی آن توسط بیش از 1000 آزمایشگاه پذیرفته شده است ، و در بین 2000 کلینیک در سراسر جهان مورد اعتماد است. هر ساعت بیش از 720 واحد توسط XTCERA زیرکونیا خالی ساخته می شود ، همه ساله ما بیش از 6.25 میلیون نفر به لبخند شیرین خود کمک می کنند.

سالانه بیش از 500 دستگاه آسیاب آسیاب در سراسر جهان عرضه می شود ، در کل بازار با 2500 واحد از بازار عبور می کند ، تاکنون ، ما هنوز عرضه کننده شماره 1 دستگاه فرز دندانپزشکی در بازار داخلی هستیم و در سطح جهان نیز عرضه کرده ایم. بازارهای بیش از 30 کشور و منطقه.

بهترین تیم خدمات پس از فروش همیشه در ارائه خدمات با بالاترین کیفیت ، بصورت 24 ساعته بصورت آنلاین است.

تاریخ

XTCERA در سال 2001 در منطقه نانشان شنژن مستقر شد و در سال 2005 به عنوان "HI-TECH تصدی" توسط دولت شنژن مجاز شد. ما همچنین توسط وزارت ملی علوم و فناوری به عنوان "شرکت ملی HI-TECH" مجاز بودیم. در سال 2008.

شرکت ما توانایی قوی در تحقیق و توسعه و ساخت ماشینهای فرز دندانپزشکی و بلوک های با کیفیت بالا زیرکونیا را دارد که با انواع سیستم های فرز CAD / CAM که در ترمیم دندان مورد استفاده قرار می گیرد سازگار است و همچنین کنسول های CAD / CAM مانند PMMA ، موم ، فلز نرم و فرز های فرز را نیز ارائه می دهد. .

به منظور اطمینان از کیفیت ، شرکت ما یک تیم مدیریت کیفیت حرفه ای و همچنین تطبیق سیستم مدیریت کیفیت با ISO9001 ساخته و از سال 2002 از ICAS گواهینامه دریافت کرده است. XTCERA به عنوان اولین تولید کننده کلاس در صنعت پروتز تبدیل شده است.

بر اساس محصولات باکیفیت ما ، ما در حال حاضر یک شبکه فروش بزرگ توسعه داده ایم. محصولات ما از سراسر کشور از جمله HK ، ماکائو و تایوا به مشتریان فروخته شده است. در همین زمان ، بازارهای خارج از کشور ما به سرعت توسعه یافته است. ما با بسیاری از سازمانهای خارج از کشور در ایالات متحده ، اتحادیه اروپا ، خاورمیانه ، ژاپن ، کره ، برزیل ، هند و غیره همکاری خوبی داریم.

ما دوست داریم روابط تجاری با شما برقرار کنیم.

سرویس

شرکت شنژن XIANGTONG ، محدود. با داشتن XTCERA به عنوان نام تجاری خود ، زیرکونیا خالی آن توسط بیش از 1000 آزمایشگاه پذیرفته شده است ، و در بین 2000 کلینیک در سراسر جهان مورد اعتماد است. هر ساعت بیش از 720 واحد توسط XTCERA زیرکونیا خالی ساخته می شود ، همه ساله ما بیش از 6.25 میلیون نفر به لبخند شیرین خود کمک می کنند.


ما دوست داریم روابط تجاری با شما برقرار کنیم.

تیم ما

XiangTong به یک شرکت پیشرفته و جدید با تمرکز بر روی ارتباطات عکس و دندانپزشکی تبدیل شده است. دفتر آن از جمله شرکت شنژن XIANGTONG ، LTD. و دونگوان Xiangtong شرکت فناوری فوتوالکتریک ، با بیش از 1200 کارمند.


بهترین تیم خدمات پس از فروش همیشه در ارائه خدمات با بالاترین کیفیت ، بصورت 24 ساعته بصورت آنلاین است.

اطلاعات تماس